Thursday, December 20, 2012

UÇLEME / TRIPTYCH


Triptych exhibited at Grand Hotel de Londres Istanbul, 20121-333. Oil on canvas, 35x65cm, 20122-333. Oil on canvas, 40x50cm, 20123-333. Oil on canvas, 45x55cm, 2012

10 comments:

SeLCuK TETIKER said...
This comment has been removed by the author.
2.OR ULASTIRMA AGIR OTO TB DİYARBAKIR said...

Bu boyamami gercekmi !

Aytunga Taklacı said...
This comment has been removed by the author.
Aytunga Taklacı said...
This comment has been removed by the author.
Aytunga Taklacı said...

Karolin hanım
Kendinizi kurcalamaya devam ediyorsunuz.İlk resimlerinizde daha dominant görünürken şimdiki kendinizde daha yoğun bir kadınsılık var .Anlam arayışınızın ;bedeniniz ve kadınlığınız içindeki benden geldiği kanaatindeyim.

Taner Eren said...

karolin hanim size hayranim . lütfen bana ulasin email adresimden...

Emre Gumuslu said...
This comment has been removed by the author.
Emre Gumuslu said...

Karolin Hanım Merhaba,
Sizi takip eden sade bir kişiyim. Paylaşımlarınız, fotoğrafların veya yazılarınız olsun gerçekten ilgimi çekiyor ve beni sizi takip etmem için ruhum veya güdülerim buna zorluyor. Gerçekten dikkat çekici kendi düşüncelerim veya Dünya'ya bakış açım olarak kayıtsız kalamayacağım bir tarzınız ve bakış açınız var. İlgilendiğiniz sanat tarzı sizin kadar olmasa da benim de istediğim tarz da ve özgün. Sizinle birşeyler tartışmak, konuşmak veya değerlendirmeler yapmak isterim bu konular da benden çok çok deneyimlisiniz zaten. Mailinizi paylaşabilir ya da bana gönderebilirseniz sevinirim.
emre.gumuslu@gmail.com
İyi Günler.

Dorian Grey said...

Karolin Fişekçi yeni kitabı için soyundu http://www.tubehome.com/watch/karolin-fi%C5%9Fek%C3%A7i-den-%C5%9Fok-s%C3%B6zler

Zubi Duygu said...

". Selahattin demirtas Cumhurbaşkanı seçilen Erdoğan’ı ayakta alkışlamasından sonra benim gibi birçok kişi acaba demeye daha fazla başladı.”
Bu dediginiz orumcek beyinli turk zihniyetinden baska, dedikodu, kafa karistirmaktan baska bir sey degil. Sixin yazarliginizda, artistliginizde bu kadar.... "Benim gibi bir cok kisi demeniz" ne kadar provakator oldugunuzu ve yonlendirme amacli ol digunu spacik gosteriyor, ancak toplumun %70 ne yitturabilirsiniz... Ama deseydiniz ki acaba demeye basladim bu sizin fikriniz olurdu ve saygi duyulurdu. Sizin baska larinin adina konusmaniz ne kadar halen aptal zihniyete sahip oldugunuzu gosteriyor. Lutfen ozur dileyin.